• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Aramis-Danışmanlık-152302661599294
  • https://www.twitter.com/aramisrisk

BİZ KİMİZ

Artan bir ivme ile gelişen teknolojinin sonucu olarak hızla dönüşen sanayi çok daha fazla iş kazası riskini de yanında getirmiştir. Şüphesiz bu risklerin ortadan kaldırılmasında veya olumsuz sonuçlarının önlenmesinde en önemli faktördür insan. İnsan hayatının paha biçilmez kıymeti sebebiyle bu riskleri bertaraf etmek için iyi eğitimli ve bilinçli bir çalışan profili yaratmak çağdaş toplumlarda devleti yöneten idarecilerin ve işverenlerin birincil önceliği olmalıdır.

Bu amaç ve ideal doğrultusunda kurulan ARAMİS DANIŞMANLIK iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tüm konularda ulusal ve uluslararası arenada kabul gören eğitimler vermekte ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini bir kültüre dönüştürme arzusunda olan firmalara danışmanlık yapmaktadır. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu,  4857 sayılı İş Kanunu ve 2872 sayılı Çevre Kanunu ile bağlı mevzuatların amir hükümleri gereği işçi ve işverenin alması gereken önlemler iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, yapılması gereken risk analizleri ve değerlendirmeleri, iç denetimler ve periyodik olarak yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.

Bu yasal zorunluluk çerçevesinde firmamız işletmelerin olası tüm ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alarak işyerine özel ihtiyaçlar ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sunmakatdır.Yaşam boyu öğrenme ilkesi ile hareket eden konularında engin tecrübeye sahip ekibimiz emekli iş müfettişleri, A-B-C sınıfı iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri, çevre mühendisleri, üniversite ve ilgili konularda saha görevide almış akademik üyelerden oluşmaktadır. Titiz bir eleme ve geri bildirim süreci ile oluşturulan bu geniş eğitmen yelpazemizde uzmanlık programını tümüyle ingilizce verebilecek anadili türkçe olan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Kendini yenileyen ve daima geliştiren birey ve şirketler olmak adına çağın hızına ayak uydurma yolunda geniş eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimizle yanınızdayız.

Önleme kültürünün dünyada yaygınlaşması umuduyla...  

Kadir TOMAS
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
DANIŞMANLIKLARIMIZ
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR GÜVENLİK RAPORU HAZIRLAMA
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR BÜYÜK KAZA ÖNLEME POLİTİKA BELGESİ HAZIRLAMA
- BÜYÜK KAZA SENARYO DOKÜMANI HAZIRLAMA
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA
- ULUSAL VE ULUSLARARASI HSE MEVZUAT DENETİMİ (DUE DILIGENCE)
- PROSES GÜVENLİĞİ
- İŞ HUKUKU
- KAZA VE OLAY İNCELEME
- TOZ PATLAMALARI
EĞİTİMLERİMİZ
- IOSH MANAGING SAFELY
- IOSH WORKING SAFELY
- SEVESO EĞİTİMİ
- HAZOP
- KANTİTATİF RİSK DEĞERLENDİRMESİ
- KAZA İNCELEME KÖK NEDEN ANALİZİ EĞİTİMİ
- EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ
- İSG KURUL ÜYELERİ EĞİTİMİ
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ
- KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI EĞİTİMİ (KDU)