• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Aramis-Danışmanlık-152302661599294
  • https://www.twitter.com/aramisrisk

ANASAYFA

TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi 7-8 Ekim 2013 tarihleri arasında Kadir TOMAS ve Hayat BOZKIR tarafından EUAŞ'ın değerleri mühendis ve teknik elemanlarının katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.
Türkiye’de Halk sağlığı alanında en önemli bilimsel etkinliklerden biri olan Ulusal Halk Sağlığı Kongrelerinden 16.sı 28-31 Ekim 2013 tarihinde Beldibi - Antalya’da gerçekleştirildi. Halk Sağlığı Uzmanları Derneği HASUDER ile Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı ortaklaşa düzenlediği kongreye 600 dolayında katılım oldu
ARAMİS Consulting ENERJİSA''nın Değerli Proje Müdürlerine Ankara JW Marriott Otelde Güvenli Yönetim ve İş Hukuku ile ilgili olarak 3 gün süreli eğitimi başarıyla gerçekleştirmiştir.
TCDD Mühendislerine ve İş Güvenliği Uzmanlarına Yönelik Risk Değerlendirmesi Eğitimi Hacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği ve Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin (HİSAM) değerli akademisyenleri ve Kadir TOMAS tarafından 2 grup halinde başarıyla tamamlanmıştır.
IOSH GÜVENLİ YÖNETİM EĞİTİMİ 20,21,22 Eylül 2013 tarihinde Ankara'da Gerçekleştirilecektir.
IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi İstanbul BYOTELL'de Türkiye'nin seçkin İş Güvenliği Uzmanlarının ve Yöneticilerinin katılımlarıyla 31 Mayıs, 1-2 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.
IOSH Güvenli Çalışma Eğitimi 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde başarıyla gerçekleştirilmiştir.
IOSH Güvenli Yönetim eğitimi 29-31 Mart 2013 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi'nin seçkin ve değerleri personelinin katılımlarıyla başarılı şekilde gerçekleştirilmiştir.
İş Sağlığı ve Güvenliği, Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi (HİSAM, www.hisam.hacettepe.edu.tr) ile Institution of Occupational Health and Safety’nin (IOSH) ülkemizde lisanslı eğitim merkezi olan ARAMİS DANIŞMANLIK işbirliği ile IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi düzenlenecektir.
NEBOSH Uluslararası Genel İş Güvenliği Sertifika Eğitimi için İstanbul, ve Ankara'da 2013 yılı için planlamalar başlamıştır.
 5 
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
DANIŞMANLIKLARIMIZ
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR GÜVENLİK RAPORU HAZIRLAMA
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR BÜYÜK KAZA ÖNLEME POLİTİKA BELGESİ HAZIRLAMA
- BÜYÜK KAZA SENARYO DOKÜMANI HAZIRLAMA
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA
- ULUSAL VE ULUSLARARASI HSE MEVZUAT DENETİMİ (DUE DILIGENCE)
- PROSES GÜVENLİĞİ
- İŞ HUKUKU
- KAZA VE OLAY İNCELEME
- TOZ PATLAMALARI
EĞİTİMLERİMİZ
- IOSH MANAGING SAFELY
- IOSH WORKING SAFELY
- SEVESO EĞİTİMİ
- HAZOP
- KANTİTATİF RİSK DEĞERLENDİRMESİ
- KAZA İNCELEME KÖK NEDEN ANALİZİ EĞİTİMİ
- EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ
- İSG KURUL ÜYELERİ EĞİTİMİ
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ
- KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI EĞİTİMİ (KDU)