• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Aramis-Danışmanlık-152302661599294
  • https://www.twitter.com/aramisrisk

ANASAYFA

Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu içerisinde yer alan VE-GE HASSAS KAĞIT VE YAPIŞTIRICI BANT SANAYİ VE TİC. A.Ş. Patlamadan Korunma Dokümanının Hazırlanması ve Yenilenmesinde Aramis Consulting'i tercih etti.
YOL-İŞ Sendikası'nın yürüttüğü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) paydaş olduğu "Güvenli, Huzurlu ve Verimli Çalışma Bilinci Oluşturma Eğitim Projesi"nin 1. grup eğitimleri 1-2 Haziran 2015 tarihlerinde Mersin Kapızlı Sosyal Tesislerinde başladı. YOL-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile 10 şubenin Şube Başkanları, Yönetim, Denetleme, Disiplin Kurulu Üyeleri, Baş Temsilci, Temsilciler ile İSG Kurulu Üyeleri olmak üzere 300 kişi katılım sağlamıştır. Eğitimler 2 gün ve 12 saat olarak gerçekleştirilmiş olup İSG konularında A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Kadir TOMAS, Şeyhmus EKTİRİCİ, YOL-İŞ Eğitim Uzmanı Özcan KARABULUT, Sosyal Güvenlik konusu Okan Güray BÜLBÜL, Mobbing ve Mücadele Yöntemleri Mobbing Eğitim Uzmanı İsmail AKGÜN ve Sendikacılık konusu ise Hasan AKTAŞ tarafından büyük bir beğeni ile sunulmuştur.
Şabanözü OSB Müdürlüğünce 12-13 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenen Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi programı başarıyla tamamlandı. Sektöründe uzman firmalardan biri olan Aramis Danışmanlık tarafından verilen ve ev sahipliğini Gelal Çorap A.Ş. yetkililerinin yaptığı eğitime, Gelal Çorap, Ernamaş, Çankırı Un, Hacıbayramoğlu Ambalaj, Patlayıcı Sanayi Bölgesinden Kapeks, Turaç ve Ç.D.D Danışmanlık Firmasından mühendis ve uzmanlar iştirak ettiler. 2 gün süreli bu eğitimde; Önce teorik olarak yapılan bilgilendirmenin ardından, 2.gün saha uygulamaları yapıldı.
Ankara Sanayi Odasında Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlama eğitimi 22-23 Mayıs tarihleri arasında Kadir TOMAS tarafından gerçekleştirilecektir.
Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlama eğitimi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından 19-20 Kasım tarihlerinde Kadir TOMAS'ın sunumu ile ülkenin değişik yerlerinden gelen katılımcılarla beraber gerçekleştirilmiştir.
Toprak Mahsulleri Ofisi Afyon Alkaloidleri Fabrikası İSG Kurul Üyeleri Eğitimleri, Kaza İnceleme ve Kök Neden Analizi Eğitimi ve Basınçlı Kaplar ve Kompresörlerde alınması gereken iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri konulu eğitimler Mustafa TURHAN, Kadir TOMAS ve Serhan GERÇEK tarafından gerçekleştirilmiştir.
8 Nisan 2014 tarihinde Ankara Sanayi Odası Üyelerine ve İnsan Kaynakları Sorumlularına Aramis Danışmanlık tarafında İş Hukuku Kapsamına İşe İade ve İş Güvenceli konulu eğitim düzenlenmiştir.
Ankara Sanayi Odası İş Hukuku ve İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinde Aramis Danışmanlığı tercih etti.
NEBOSH Uluslararası Genel İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Eğitimi 31 Mart 2014 tarihinde SHE KNOWS LTD & ARAMIS Consulting işbirliği ile İstanbul'da başladı.
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uluslararası bilgi ve tecrübeye sahip ARAMIS Danışmanlık tarafından 1-2 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul'da Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlanması Eğitimi düzenlenecektir.
 4 
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
DANIŞMANLIKLARIMIZ
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR GÜVENLİK RAPORU HAZIRLAMA
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR BÜYÜK KAZA ÖNLEME POLİTİKA BELGESİ HAZIRLAMA
- BÜYÜK KAZA SENARYO DOKÜMANI HAZIRLAMA
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA
- ULUSAL VE ULUSLARARASI HSE MEVZUAT DENETİMİ (DUE DILIGENCE)
- PROSES GÜVENLİĞİ
- İŞ HUKUKU
- KAZA VE OLAY İNCELEME
- TOZ PATLAMALARI
EĞİTİMLERİMİZ
- IOSH MANAGING SAFELY
- IOSH WORKING SAFELY
- SEVESO EĞİTİMİ
- HAZOP
- KANTİTATİF RİSK DEĞERLENDİRMESİ
- KAZA İNCELEME KÖK NEDEN ANALİZİ EĞİTİMİ
- EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ
- İSG KURUL ÜYELERİ EĞİTİMİ
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ
- KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI EĞİTİMİ (KDU)