• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Aramis-Danışmanlık-152302661599294
  • https://www.twitter.com/aramisrisk

ANASAYFA

Orta Doğu Teknik Üniversitesi' nde Yabancı Uyruklu Akademisyenlere İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili bilgiler Kadir TOMAS tarafından verilmiştir.
Kıraça Holding bünyesinde bulunan Heksagon Katı Atık Bilecik/Pazaryeri Gübre Tesisi için Patlamadan Koruma Dokumanı (PKD) çalışmaları yapılmıştır.
Patlayıcı sektörünün öncü firmalarından olan Kapeks Uretim ve Patlayici Maddeler Tic. Ltd. Sti. Büyük Endüstriyel Kazalar ile ilgili yapılacak çalışmalarda Aramis Danışmanlık'ı tercih etmiştir.
Türkiye'nin ve Dünya'nın en önemli, çizilmemiş haşhaş kapsülünden baz morfin, baz morfinden de türevlerini, hazırlayan Afyon Alkaloidleri Fabrikası, Büyük endüstriyel Kazalar ile ilgili çalışmalarda Aramis Danışmanlık'ı tercih etmiştir..
Dünya'nın en önemli spor malzemeleri satış yapan Decathlon firması iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütmek için OSGB miz ile anlaşmıştır.
Türkiye'nin en önemli Madeni Yağ Üreticisi MOIL Büyük endüstriyel Kazalar ile ilgili olarak çalışmalarda Aramis Danışmanlık'ı tercih etmiştir..
Türkiye'nin en önemli enerji santrallerinden biri olan İSKEN Büyük Endüstriyel Kazalar ile ilgili yapılacak çalışmalarda Aramis Danışmanlık'ı tercih etmiştir.
Aramis Danışmanlık tarafından TKİ Bünyesinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgilenen Yöneticilere IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi gerçekleştirilmiştir.
Kamu ve özel sektöre ait tüm işyerlerinde; çalışanların, kişilik ve çalışma hakları ile özgürlüğünün ihlali niteliğinde, itibarını ve onurunu zedeleyen davranışların sergilenmesiyle verimliliğin azalmasına, fiziksel, psikolojik ve sosyal sağlığın bozulmasına neden olan, çalışan bireyin ve tüm kurumun çalışma hayatını olumsuz yönde etkileyen mobbing hususunda farkındalık yaratmak ve sorunu önlemeye ilişkin çalışmalar yapmak; tüm çalışanlar için adaletli ve saygın bir iş ortamının geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla derneğimiz kurulmuştur.
Eğitime yaptığı katkılardan dolayı öncü olan ve bu alanda birçok ödülün sahibi Milli Eğitim Vakfı tüm okullarında Çalışma hayatında çözüm ortağı olarak Aramis Consulting'i tercih etti.
 3 
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
DANIŞMANLIKLARIMIZ
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR GÜVENLİK RAPORU HAZIRLAMA
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR BÜYÜK KAZA ÖNLEME POLİTİKA BELGESİ HAZIRLAMA
- BÜYÜK KAZA SENARYO DOKÜMANI HAZIRLAMA
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA
- ULUSAL VE ULUSLARARASI HSE MEVZUAT DENETİMİ (DUE DILIGENCE)
- PROSES GÜVENLİĞİ
- İŞ HUKUKU
- KAZA VE OLAY İNCELEME
- TOZ PATLAMALARI
EĞİTİMLERİMİZ
- IOSH MANAGING SAFELY
- IOSH WORKING SAFELY
- SEVESO EĞİTİMİ
- HAZOP
- KANTİTATİF RİSK DEĞERLENDİRMESİ
- KAZA İNCELEME KÖK NEDEN ANALİZİ EĞİTİMİ
- EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ
- İSG KURUL ÜYELERİ EĞİTİMİ
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ
- KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI EĞİTİMİ (KDU)