• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Aramis-Danışmanlık-152302661599294
  • https://www.twitter.com/aramisrisk

ANASAYFA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Baş Müfettişi Hüseyin ÖZCAN Türkiye'de İş Sağlığı ve Güvenliği'nin gelişimini, mücadele yöntemlerini ve son durumu anlatıyor.
6 Haziran 2017 tarihinde Aramis Danışmanlık Hüseyin ÖZCAN ve Kadir TOMAS Mersin Ticaret ve Sanayi Odasında SEVESO ile ilgili (Güvenlik Raporu Hazırlama Esasları, Kantitatif Risk Değerlendirmesi ve Güvenlik Yönetim Sistemi) sektör uzmanları ve yöneticileri ile ilgili çok önemli bir eğitim gerçekleştirdi. Eğitim ile ilgili sunumlara www. aramisdanismanlik.com belgeler kısmından üye olarak olarak indirebilirsiniz.
ARAMİS Consulting, Yönetici Ortak, İş Baş Müfettişi, SEVESO Mevzuat Komisyon Başkanı ve Denetim Koordinatörü Hüseyin ÖZCAN (E) 17-18 Mayıs 2017 Tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek olan Proses Emniyeti Sempozyumunda Konuşmacı olarak yer alacak ve son gelişmeler ile ilgili çok önemli bilgiler verecektir.
ARAMİS Consulting, Yönetici Ortaklarından İş Baş Müfettişi, SEVESO Mevzuat Komisyon Başkanı ve Denetim Koordinatörü Hüseyin ÖZCAN (E) 17-18 Mayıs 2017 Tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek olan 3. Uluslar arası Proses Güvenliği Sempozyum Hazırlık Zirvesinde Güvenlik Raporu Teslimi Öncesi Son Gözden Geçirme ve Düzeltmeler Neler Olmalıdır adlı konuşmasını gerçekleştirecektir.
2012 yılında Ülkemizde özellikle Endüstriyel Güvenlik alanında önemli bir açığı doldurmak amacıyla Kadir TOMAS tarafından Kurulan Aramis Consulting  İş Baş Müfettişi (E) , SEVESO Mevzuat Komisyonu Başkanı ve Denetim Koordinatörü Elektrik Elektronik Mühendisi Hüseyin ÖZCAN ile yollarını birleştirdi.
“Endüstriyel Kazalar”, “KOBİ’ler İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Programı” ve “İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Bilinmesi Gereken Temel Noktalar” kitaplarının yazarı, Çankaya Üniversitesi Öğretim Elemanı, iş güvenliği uzmanı ve Mobbing Eğitim Yardım ve Araştırma Derneği Genel Sekreteri Kadir Tomas ile iş güvenliği, proses güvenliği ve tarihçesi hakkında görüştük. Röportajımızı iki günlük yazı dizisi halinde yayınlayacağız.
IOSH GÜVENLİ YÖNETİM EĞİTİMİ Aramis Danışmanlık farkıyla 24-25-26 Mart 2017 tarihleri arasında İzmir'de , 14-15-16 Nisan tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilecektir.
T.C. İçişleri Bakanlığı Değerli Mensuplarına Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri kapsamında Kurucumuz A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitmeni, Öğretim Görevlisi Kadir TOMAS ve Onat OSGB Sorumlu Müdürü, İş Güvenliği Uzmanı ve İlk Yardım Eğitmeni Hamza KARAKULLUKÇU tarafından verilmiştir.
İzmir Mövenpick Otelde düzenlenen IOSH Güvenli Yönetim Eğitim Programı başarılı bir biçimde sona ermiştir.
Gesan Yatırım ve Ticaret A.Ş. markası olan Turnagaz, birçok şehirde bulunan LPG Dolum ve Depolama Tesisleri için, Büyük endüstriyel Kazalar ile ilgili çalışmaları bizimle sürdürmektedir.
 2 
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
DANIŞMANLIKLARIMIZ
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR GÜVENLİK RAPORU HAZIRLAMA
- BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALAR BÜYÜK KAZA ÖNLEME POLİTİKA BELGESİ HAZIRLAMA
- BÜYÜK KAZA SENARYO DOKÜMANI HAZIRLAMA
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA
- ULUSAL VE ULUSLARARASI HSE MEVZUAT DENETİMİ (DUE DILIGENCE)
- PROSES GÜVENLİĞİ
- İŞ HUKUKU
- KAZA VE OLAY İNCELEME
- TOZ PATLAMALARI
EĞİTİMLERİMİZ
- IOSH MANAGING SAFELY
- IOSH WORKING SAFELY
- SEVESO EĞİTİMİ
- HAZOP
- KANTİTATİF RİSK DEĞERLENDİRMESİ
- KAZA İNCELEME KÖK NEDEN ANALİZİ EĞİTİMİ
- EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ
- İSG KURUL ÜYELERİ EĞİTİMİ
- PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ
- KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI EĞİTİMİ (KDU)